Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија LAG
Година 1988 Километража 514000 км Сила
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Зафатнина 8000 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Avery Hardoll AKF Kambo
Година 1994 Километража Сила
Полска, Rumia
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 630238 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Зафатнина 5 м³
Година 2001 Километража 705000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
34.600 € PLN 149.900 PLN
Година 2007 Километража 740000 км Сила
Полска, Wisznice
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Зафатнина 14340 м³ Модел ESTERER
Година 12/2002 Километража 915000 км Сила
Полска, Żygląd
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се