Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина Модел Sievering TA20-3
Година 10/2023 Километража Сила
Германија, Anröchte
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 15020 кг Зафатнина 18310 л Суспензија пружина/пневматски Модел DroMech
Година 11/2001 Километража 816000 км Сила
Германија, Zittau
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Носивост 14120 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 599852 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
17.731 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 911730 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 565940 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 9315 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04 Километража 520938 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-11 Километража 616044 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 1319721 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 656000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
17.590 €
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 307600 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 1969-01 Километража 66321 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се