Филтри -

Камиони за транспорт на гориво MAN од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони за транспорт на гориво MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.400 € PLN 175.000 PLN
Носивост 15280 кг Зафатнина 18600 л
Година 2007 Километража 858000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
197.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија Stokota
Година 2022 Километража 42000 км Сила
Полска, Ligota
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
106.200 € PLN 460.000 PLN
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел BC-LDS
Година 06/2019 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
26.550 € PLN 115.000 PLN
Носивост 16080 кг
Година 2007 Километража 841000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
265.000 € PLN 1.148.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 33000 л
Година 2021 Километража 84628 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 05/2019 Километража 183200 км Сила
Полска, Stalowa Wola
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 605000 км Сила
Полска, Drzonek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се