Филтри -

Камиони за транспорт на гориво MAN од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за транспорт на гориво MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.460 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-05 Километража 357800 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 10530 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12450 л Модел ESTERER
Година 2005 Километража 591266 км Сила
Германија, Sottrum
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Носивост 10735 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13860 л Модел ESTERER
Година 02/2016 Километража 235000 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13200 л Суспензија пружина/пневматски Модел KÄSSBOHRER A1
Година 08/1995 Километража 930000 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 14100 л Суспензија пружина/пневматски Модел SPEIER
Година 06/2012 Километража 511384 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 10280 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Willig Модел 12000
Година 12/2005 Километража Сила
Германија, Zittau
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се