Филтри -

Камиони за транспорт на гориво IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за транспорт на гориво IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Зафатнина 20000 л Модел Sacim
Година 2012 Километража 520000 км Сила
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13400 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12 Километража 173000 км Сила
Италија, Cremona
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се