Филтри -

Камиони за транспорт на гориво DAF од Полска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за транспорт на гориво DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2004 Километража 627376 км Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1089222 км Сила
Полска, Czajęcice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
77.630 € PLN 335.000 PLN
Евро Euro 5 Модел ESTERER
Година 2012 Километража 315000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се