Филтри -

Камиони за транспорт на гориво DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони за транспорт на гориво DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 6782 кг Зафатнина 9.5 м³
Година 12/1969 Километража 267000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 6660 кг Зафатнина 7 м³ Модел 0401B71
Година 09/1960 Километража 99000 км Сила
Холандија, Meer
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1968 Километража 89269 км Сила
Холандија, Oirschot

Други марки во делот "Камиони за транспорт на гориво од Холандија"

Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Cepa
Година 2000-05-10 Километража 331500 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 11370 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-08 Километража 370960 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
159.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2024 Километража 15 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Lindner & fischer
Година 05/2010 Километража 444182 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Eurotank Oy
Година 08/2012 Километража 442245 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Носивост 15995 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел PetroTank
Година 08/2014 Километража 295147 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01-01 Километража 302500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 11155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-16 Километража 465000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 7200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1989 Километража 699654 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 11165 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 359000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 16285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-28 Километража 353500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 11165 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 293000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 10720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-29 Километража 389000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 16470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.5 м³
Година 02/2016 Километража 706387 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 11315 кг Евро Euro 5
Година 2014-05-15 Километража 223200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Модел Fuel Tank
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 11240 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 375000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Модел TA 100 SD
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Модел TA200SD
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
179.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Модел TA200SD
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Носивост 11165 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-29 Километража 212500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 11005 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-22 Километража 314500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи