Филтри -

Камиони за транспорт на гориво DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи

8 огласа: Камиони за транспорт на гориво DAF од Белгија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
21.500 € Без ДДВ
2004
529160 км
Сила 380 кс (279 kW) Евро Euro 3 Носивост 10820 кг Зафатнина 14 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
1969
267000 км
Сила 126 кс (93 kW) Гориво дизел Носивост 6782 кг Зафатнина 9.5 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
18.950 € Без ДДВ
2007
296800 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11170 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
1960
99000 км
Сила 100 кс (73.5 kW) Гориво дизел Носивост 6660 кг Зафатнина 7 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
424568 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14980 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
260000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14680 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
83.000 €
2009
232278 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13910 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
камион за транспорт на гориво DAF 45.160 ATi
1
8.350 € Без ДДВ
1994
282131 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи