Филтри -

Камиони за транспорт на гориво BEDFORD

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво BEDFORD: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³
Година 1980-01-01 Километража 195559 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³ Марка на каросерија Atcomex
Година 1979-01-01 Километража 70000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се