Филтри -

Камиони за транспорт на гас MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гас MERCEDES-BENZ: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ
36
ВИДЕО
1.000.000 US$ EUR ≈ 893.300 €
Година Километража Сила
Турција, Istanbul
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ MB 1722
23
12.800 € USD ≈ 14.330 US$
Зафатнина V=15000 л Суспензија пружина/пружина
Година 09/1991 Километража 577641 км Сила
Бугарија, STARA ZAGORA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ DOĞUMAK BOBTAIL ROAD TANK
14
цена на барање
Зафатнина V=23 м³
Година 2020 Километража Сила
Турција, Gaziantep
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 1117 - RVS/INOX Tank
10
цена на барање
Година Километража 251000 км Сила 170 кс
Холандија, Weert
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Actros 2535 GAS TANK
4
28.750 € USD ≈ 32.180 US$
Носивост 11640 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 836155 км Сила 354 кс
Холандија, ’s-Hertogenbosch
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 1820 15298 Liter, LPG gas tank, 27 Bar, Steel suspension, Manual
7
19.750 € USD ≈ 22.110 US$
Носивост 6850 кг Зафатнина V=15298 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996-08-13 Километража 818000 км Сила 200 кс
Холандија, EDE GLD
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 1722 GAS / LPG
5
15.500 € USD ≈ 17.350 US$
Суспензија пружина/пружина
Година 1989-01-01 Километража 201312 км Сила 220 кс
Холандија, Alkmaar
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се