Камиони за сточна храна RENAULT

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за сточна храна RENAULT: 3 огласа
Година 2009 Километража 798910 км Сила
Франција, Bourg En Bresse
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-07 Километража 484000 км Сила 340 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 23.500 ≈ € 23.500 ≈ US$ 27.037
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 822000 км Сила
Полска, Kielce
Омилени : 0 Споредба : 0