Филтри -

Камиони за сладолед од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед RENAULT Mascott 110.65 4X2 E3 за делови камион за сладолед RENAULT Mascott 110.65 4X2 E3 за делови камион за сладолед RENAULT Mascott 110.65 4X2 E3 за делови
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 2 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 06/2003 Километража Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2480 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 04/2008 Километража 274705 км Сила 95 kW
Словачка, Prešov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2610 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 06/2008 Километража 277355 км Сила 130 kW
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2170 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 03/2008 Километража 374891 км Сила 130 kW
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2170 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража 386681 км Сила 130 kW
Словачка, Prešov
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се