Филтри -

Камиони за сладолед од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ ATEGO 815
24
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Странична врата странична врата
Година 2003-08-21 Километража 400000 км Сила
Полска, Łuków
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 515
16
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 1570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2143 м³
Година 2014-09-24 Километража 280000 км Сила
Полска, Łuków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 815
10
Контактирајте го продавачот
5.233 € PLN 23.900 PLN
Носивост 3000 кг
Година 2003 Километража 530000 км Сила 150 кс
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед MAN le 10.180
9
Контактирајте го продавачот
5.550 €
Евро Euro 4
Година 2005 Километража Сила 180 кс
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед NISSAN Atleon Eco-T 100
4
Контактирајте го продавачот
4.270 € PLN 19.500 PLN
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила 100 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918
11
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Година 2003 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед IVECO Eurocargo
5
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед VOLVO FL 6
11
Контактирајте го продавачот
3.504 € PLN 16.000 PLN
Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 1996 Километража 220000 км Сила
Полска, Grzędy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се