Филтри -

Камиони за сладолед од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
18
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 6010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 490000 км Сила 220 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за сладолед DAF LF 45.150
15
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-03-08 Километража 1101859 км Сила 150 кс
Италија, Gruaro (Ve)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сладолед RENAULT 160 SURGELATI - ATP 2024
18
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 2300 кг Евро Euro 3 Странична врата странична врата
Година 2006 Километража 630000 км Сила 160 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за сладолед IVECO DAILY 60C15 ATP CON PIASTRE
7
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2009-10 Километража 450880 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион за сладолед IVECO ML120E22
3
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Носивост 11990 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 453534 км Сила 220 кс
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се