Филтри -

Камиони за сладолед од Германија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед од Германија: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego918 Eis/Ice-33°C Türen4+4+2 Klima Nutz 2.5t
15
15.300 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26 м³ Задни врати задни врати
Година 2005-01 Километража 327835 км Сила 177 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Vario613D ICE-33°C 182tkm Radstand3150 Euro 5
15
25.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.77 м³
Година 2010-01 Километража 182877 км Сила 129 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter314cdi
15
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 5.71 м³
Година 2016-07 Километража 157046 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 2/23
15
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³
Година 2011-07 Километража 227922 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 6/23
21
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 230573 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi
15
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 5.71 м³
Година 2010-04 Километража 307130 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310cdi Platten neu 5+5 Türen
15
17.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-06 Километража 219109 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar
15
10.800 € Без ДДВ
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 244502 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 5/23
15
17.100 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 209762 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310cdi Euro5 EEV -33°C ColdCar 3+3
15
12.400 € Без ДДВ
Носивост 870 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.71 м³
Година 2010-04 Километража 272004 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Ice-33°C ATP 3/23
15
12.300 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 295950 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 311 CDI
15
8.700 € Без ДДВ
Носивост 820 кг
Година 2006-07 Километража 367668 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi Carlsen 4+4 Türen -33°C ATP 6/23
15
16.800 € Без ДДВ
Носивост 1010 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-05 Километража 214033 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
21
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 203391 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 616D Eis/Ice -33°C Cold Car BlueTec Euro-5
15
24.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-06 Километража 379641 км Сила 156 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се