Филтри -

Камиони за сладолед VOLVO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед VOLVO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед VOLVO FL 6
11
Контактирајте го продавачот
3.497 € PLN 16.000 PLN
Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 1996 Километража 220000 км Сила
Полска, Grzędy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се