Филтри -

Камиони за сладолед VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед VOLKSWAGEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед VOLKSWAGEN Crafter
17
20.810 € RUB 1.890.000 RUB
Носивост 950 кг
Година 2014 Километража 126000 км Сила 136 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се