Филтри -

Камиони за сладолед TOYOTA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед TOYOTA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед TOYOTA Hilux ColdCar 2+2 Türen Eis/Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Носивост 570 кг Странична врата странична врата
Година 2008 Километража 253548 км Сила 120 кс
Германија, Mulfingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се