Филтри -

Камиони за сладолед RENAULT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед RENAULT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед RENAULT 160 SURGELATI - ATP 2024 !!!!
18
8.500 €
Носивост 2300 кг Евро Euro 3 Странична врата странична врата
Година 2006 Километража 630000 км Сила 160 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за сладолед RENAULT D 6.5 ColdCar5+5 -33° ATP4/21
15
33.300 € Без ДДВ
Носивост 4345 кг Евро Euro 6 Странична врата странична врата
Година 2015-08 Километража 114144 км Сила 150 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се