Филтри -

Камиони за сладолед NISSAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед NISSAN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед NISSAN L80.14 камион за сладолед NISSAN L80.14 камион за сладолед NISSAN L80.14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Странична врата странична врата
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
4.272 € PLN 19.500 PLN
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила 100 кс
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се