Филтри -

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ од Полска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ ATEGO 815
24
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Странична врата странична врата
Година 2003-08-21 Километража 400000 км Сила
Полска, Łuków
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 515
16
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 1570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2143 м³
Година 2014-09-24 Километража 280000 км Сила
Полска, Łuków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 815
10
Контактирајте го продавачот
5.233 € PLN 23.900 PLN
Носивост 3000 кг
Година 2003 Километража 530000 км Сила 150 кс
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918
11
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Година 2003 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се