Филтри -

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Ice-33°C ATP 5/23
19
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 282290 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 1224 EISWAGEN TIEFKÜHL
15
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 4350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.06 м³ Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 2010-08 Километража 373016 км Сила 238 кс
Германија, Stadthagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918 Eis/Ice-33°CTüren 4+4+2 Klima LBW
21
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Странична врата странична врата
Година 2006-03 Километража 236248 км Сила 231 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.8 м³
Година 2011-06 Километража 192695 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-05 Километража 231344 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Ice-33°C ATP 3/23
21
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 377818 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter311 Carlsen 5+5 Türen Ice-33°C TÜV 01.22
17
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-09 Километража 285531 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Vario613D ICE-33°C 182tkm Radstand3150 Euro 5
15
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.77 м³
Година 2010 Километража 182877 км Сила 129 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
21
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 203391 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 616D Eis/Ice -33°C Cold Car BlueTec Euro-5
15
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-06 Километража 379641 км Сила 156 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego1224 Eis/Ice-33°CTüren4+4+2 Klima Euro5 LBW
27
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.27 м³ Странична врата странична врата
Година 2008-03 Километража 275032 км Сила 238 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
16
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 240428 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се