Филтри -

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
16
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 240428 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 CDI Cold Car Ice -33°C 3+3
15
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2009-11 Километража 262322 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego918 Eis/Ice-33°C Türen4+4+2 Klima Nutz 2.5t
24
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Зафатнина 26.55 м³ Задни врати задни врати
Година 2005-01 Километража 327835 км Сила 177 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 5/23
20
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 209762 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918 Eis/Ice-33°C Türen4+4+2 Klima Nutz 3t
25
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Зафатнина 26.55 м³ Задни врати задни врати
Година 2006-03 Километража 312665 км Сила 177 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 5+5
15
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-06 Километража 269220 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.8 м³
Година 2011-06 Километража 192695 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Vario 814   380v   2 pcs  deepfrozen -40c
11
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 10/1998 Километража Сила 136 кс
Унгарија, Debrecen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-05 Километража 231344 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Vario613D ICE-33°C 182tkm Radstand3150 Euro 5
15
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.77 м³
Година 2010-01 Километража 182877 км Сила 129 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 2/23
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³
Година 2011-07 Километража 227922 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi
15
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 5.71 м³
Година 2010-04 Километража 307130 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310cdi Platten neu 5+5 Türen
15
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-06 Километража 219109 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 311 CDI
15
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 820 кг
Година 2006-07 Километража 367668 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi Carlsen 4+4 Türen -33°C ATP 6/23
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 1010 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-05 Километража 214033 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се