Филтри -

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед MERCEDES-BENZ: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter314cdi
15
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 5.71 м³
Година 2016-07 Километража 157046 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 2/23
15
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³
Година 2011-07 Километража 227922 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 6/23
21
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 230573 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi
15
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 5.71 м³
Година 2010-04 Километража 307130 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310cdi Platten neu 5+5 Türen
15
17.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-06 Километража 219109 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Eis-33°C ATP 5/23
15
17.100 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 209762 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310cdi Euro5 EEV -33°C ColdCar 3+3
15
12.400 € Без ДДВ
Носивост 870 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.71 м³
Година 2010-04 Километража 272004 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter
23
20.770 € RUB 1.850.000 RUB
Носивост 1500 кг
Година 2014 Километража 165000 км Сила
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter310 Carlsen 5+5 Türen Ice-33°C ATP 3/23
15
12.300 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-07 Километража 295950 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 311 CDI
15
8.700 € Без ДДВ
Носивост 820 кг
Година 2006-07 Километража 367668 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi Carlsen 4+4 Türen -33°C ATP 6/23
15
16.800 € Без ДДВ
Носивост 1010 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-05 Километража 214033 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
21
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 203391 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 616D Eis/Ice -33°C Cold Car BlueTec Euro-5
15
24.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-06 Километража 379641 км Сила 156 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 309cdi Multi Temp ColdCar
16
9.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006-11 Километража 301534 км Сила 88.37 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 ColdCar 5+5 Türen Eis Ice -33°C
20
18.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 273952 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се