Филтри -

Камиони за сладолед MAZDA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед MAZDA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед MAZDA
15
14.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-01 Километража 177144 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се