Филтри -

Камиони за сладолед ISUZU

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед ISUZU: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl FRC 3/2021
15
12.800 € Без ДДВ
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 211590 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C
15
7.800 € Без ДДВ
Носивост 650 кг Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-05 Километража 204605 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar
15
10.800 € Без ДДВ
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 244502 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се