Филтри -

Камиони за шлепување од Унгарија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони за шлепување од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Година 2006 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Balatonfűzfő
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 3289 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел FA LF55.220 E16
Година 04/2006 Километража 446000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 96794 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1999 Километража 364849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година Километража 226000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.300 € HUF 4.000.000 HUF
Макара макара
Година 08/1989 Километража 430374 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
103.900 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2018 Километража 685000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 2001 Километража 653000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-05 Километража 279000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 4670 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 450008 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 50 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-03-03 Километража 432000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 12/2013 Километража 565000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02-18 Километража 690000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 01/1986 Километража 86716 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 279000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-17 Километража 464000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 1430 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 98500 км Сила
Унгарија, Városlőd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Макара макара
Година 2004-07 Километража 313000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-05-02 Километража 522000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 01/2018 Километража 443000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2015-03-25 Километража 441000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Носивост 17000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-20 Километража 346000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12-26 Километража 477000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се