Филтри -

Камиони за шлепување од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

10 огласа: Камиони за шлепување од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
333.000 € Без ДДВ
Носивост 35000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT 35 Макара макара
Година 04/2023 Километража 10000 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
187.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел INT-16 Макара макара
Година 06/2022 Километража 49300 км Сила
Словачка, Trnava
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Модел JIGE Макара макара
Година 01/1992 Километража 292293 км Сила
Словачка
камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148
3
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1983 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
13.080 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 335013 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 09/2014 Километража 648000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 05/1992 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Макара макара
Година 1997 Километража Сила
Словачка, Trebišov
Контактирајте го продавачот
132.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Essel Модел ET500 Макара макара
Година 2024 Километража 15 км Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи