Филтри -

Камиони за шлепување од Шведска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Камиони за шлепување од Шведска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 89,01 € SEK 1.000 SEK
Носивост 8060 кг
Година 1988 Километража 267440 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 4.228 € SEK 47.500 SEK
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 182564 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 10.590 € SEK 119.000 SEK
Носивост 5145 кг
Година 2009 Километража 567718 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 12.040 € SEK 135.300 SEK
Носивост 4105 кг
Година 2006 Километража 629756 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 5955 кг Евро Euro 6 Макара макара
Година 2017 Километража 221569 км Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража 377556 км Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција 9.969 € SEK 112.000 SEK
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 699993 км Сила
Шведска, Ystad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2465 кг Суспензија пневматски/пневматски Модел Kalmar Макара макара
Година 2017 Километража 239058 км Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
22.250 € SEK 250.000 SEK
Носивост 14440 кг
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 721 € SEK 8.100 SEK
Носивост 1455 кг
Година 2011 Километража 354306 км Сила
Шведска, Sorunda
Контактирајте го продавачот
29.280 € SEK 329.000 SEK
Носивост 3890 кг
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Носивост 5400 кг
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Gävle
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1999 Километража 576900 км Сила
Шведска, HISINGS KÄRRA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи