Филтри -

Камиони за шлепување од Русија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Русија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.390 € RUB 990.000 RUB
Носивост 1000 кг
Година 2015 Километража 53000 км Сила 128 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Контактирајте го продавачот
20.660 € RUB 1.795.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 259000 км Сила 109 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.140 € RUB 1.750.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2015 Километража 146000 км Сила 155 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се