Филтри -

Камиони за шлепување од Португалија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони за шлепување од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1974 Километража 480000 км Сила
Португалија, Leiria
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1991 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2004 Километража 602600 км Сила
Португалија

Огласи од други земји во делот "Камиони за шлепување"

Контактирајте го продавачот
69.410 € PLN 299.900 PLN
Носивост 18600 кг
Година 2014 Километража 523000 км Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 3490 кг Марка на каросерија Foima
Година 01/2003 Километража 631037 км Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
7.987 € GBP 6.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 433336 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.280 € GBP 15.450 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 724639 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1997 Километража 19923 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.790 €
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 04/2018 Километража 31000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 5990 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 987654 км Сила
Полска, Czajęcice
аукција 8,93 € SEK 100 SEK
Носивост 6760 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 565171 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 15250 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 487392 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел Agefa Макара макара
Година 2002 Километража Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
169.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2011 Километража 951000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16 Макара макара
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 678220 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/2017 Километража 316000 км Сила
Полска, Wągrowiec
камион за шлепување First Mover  FMR 3500 Auto Mover - Vanaf Q2 beschikbaar камион за шлепување First Mover  FMR 3500 Auto Mover - Vanaf Q2 beschikbaar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 8380 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1971 Километража 471000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг
Година 02/1989 Километража 815000 км Сила
Литванија, Dievogala
камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS
2
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража 466000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS
2
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража 466000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи