Филтри -

Камиони за шлепување од Полска

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи

141 огласа: Камиони за шлепување од Полска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
75.000 € Без ДДВ
2013
300000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15520 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.790 € 342.200 PLN
2023
5 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
64.650 € Без ДДВ
2016
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Nowe Miasto nad Pilicą
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
69.920 € 299.900 PLN
2014
523000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 18600 кг
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
280000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18260 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2014
520000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15110 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
860000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
733000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14430 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
300000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15520 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
700000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14610 кг Оскина конфигурација 6x2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 27190 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14160 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14160 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
37.770 € 162.000 PLN
2023
1 км
Сила 165 кс (121 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1200 кг
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
2023
1 км
Сила 165 кс (121 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 1200 кг Марка на каросерија Andreis Макара макара
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
53.390 € 229.000 PLN
2023
1 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво дизел Носивост 1200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2014
380000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15930 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2016
812000 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14980 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2017
680000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14340 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
2017
740000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14340 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.300 € Без ДДВ
2014
477000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 16150 кг Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
22.380 € 96.000 PLN
1998
410000 км
Носивост 13000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
18.650 € 80.000 PLN
2006
360000 км
Сила 320 кс (235 kW) Гориво дизел Носивост 17000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2015
441000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2014
534000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2014
477000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи