Филтри -

Камиони за шлепување од Норвешка

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони за шлепување од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 5390 кг
Година 2011 Километража 301162 км Сила
Норвешка, Sellebakk
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12 Километража 410000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11 Километража 460000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел JIGE Макара макара
Година 2003-09 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € NOK 40.000 NOK
Носивост 16260 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 470000 км Сила
Норвешка, Arendal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 4400 кг
Година 2016 Километража 192000 км Сила
Норвешка, Sola
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 18900 кг
Година 2002 Километража 1 км Сила
Норвешка, Ulefoss
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2190 кг
Година 2000 Километража 417000 км Сила
Норвешка, Narvik
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 470000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 4215 кг Евро Euro 1
Година 1995 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.880 € NOK 490.000 NOK
Година Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Носивост 4365 кг Евро Euro 3 Макара макара
Година 2002 Километража 460000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1895 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 435000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.100 €
Носивост 1995 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 1996 Километража 317000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2015 Километража 575000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2008-10 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се