Филтри -

Камиони за шлепување од Летонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Камиони за шлепување од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tischer Макара макара
Година 12/2004 Километража 653000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 7960 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 643000 км Сила
Латвија, Ogre, Ogres nov.
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Макара макара
Година 11/2015 Километража 241378 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Макара макара
Година 01/1995 Километража 740000 км Сила
Латвија, Jēkabpils
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1960 кг Евро Euro 3
Година 10/1999 Километража 374000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 6635 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 07/2007 Километража 449816 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Модел 94
Година 12/2003 Километража 548000 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Falkom Макара макара
Година 09/2007 Километража 1608900 км Сила
Латвија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи