Филтри -

Камиони за шлепување од Грција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Грција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 809 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување ΒΙΜ ΚΑΡΟΤΣΑ ΟΔΙΚΗΣ
7
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 809-ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,40 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ '87
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување ΨΑΛΙΔΙ ΓΙΑ4Χ4
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 OLA TA ANTALAKTIKA '85 за делови
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 5/1985 Километража 115000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813-913-ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ  '85
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 7/1985 Километража 115000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MAN TGL
11
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 12180
7
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
камион за шлепување BIM GST585
5
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
камион за шлепување BIM OT 80
16
Контактирајте го продавачот
10 €
Модел OT 80
Година 2015-06 Километража Сила
Грција, Chalkidiki
камион за шлепување B.I.M
14
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10 €
Модел bim ok 400
Година 06/2015 Километража 2 км Сила
Грција, Chalkidiki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се