Филтри -

Камиони за шлепување од Германија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи

42 огласа: Камиони за шлепување од Германија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
1991
201730 км
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
2016
264000 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 6 Носивост 2000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
22.495 € Без ДДВ
2016
217750 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 2650 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
2015
248679 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 2870 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Макара макара
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2020
4000 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
2020
10900 км
Сила 207 кс (152 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
2018
145000 км
Сила 238 кс (175 kW) Оскина конфигурација 4x2
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2020
4300 км
Сила 499 кс (367 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x6 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
2016
227517 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
2016
180000 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
10.900 €
1989
620000 км
Сила 265 кс (195 kW) Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
135.400 € Без ДДВ
2024
300 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
1992
280000 км
Сила 115.64 кс (85 kW) Гориво дизел
Германија, BO
Контактирајте го продавачот
5.900 €
1990
460000 км
Сила 152 кс (112 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
7.990 €
1989
380000 км
Сила 140 кс (103 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
11.900 €
1970
250000 км
Сила 241 кс (177 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
5.880 €
1987
850000 км
Сила 190 кс (140 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
2016
1005000 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2001
305241 км
Сила 179 кс (132 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 900 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2001
305241 км
Сила 179 кс (132 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 900 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
59.900 €
2012
241866 км
Сила 355 кс (261 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пружина/пружина Макара макара
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
нови камион за шлепување DAF LF 290 нови камион за шлепување DAF LF 290 нови камион за шлепување DAF LF 290
3
192.400 € Без ДДВ
100 км
Сила 288 кс (212 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Макара макара
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
2006
458000 км
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 5945 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Tischer Макара макара
Германија, Wiesenttal
Контактирајте го продавачот
84.250 € Без ДДВ
2024
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
88.800 € Без ДДВ
2024
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи