Филтри -

Камиони за шлепување од Франција

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони за шлепување од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 660405 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 6360 кг Евро Euro 2 Макара макара
Година 06/2001 Километража 141000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
33.600 €
Година 2010 Километража 404680 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2000 Километража 313366 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1998 Километража 415000 км Сила
Франција, ROUEN
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 1330 кг Евро Euro 1
Година 07/1999 Километража 498000 км Сила
Франција, Chenay
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 8600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1996 Километража 584783 км Сила
Франција, Metz
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел EUROTECHIK ETV 5001 R
Година 01/2021 Километража 78150 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
камион за шлепување Mitsubishi Fuso canter камион за шлепување Mitsubishi Fuso canter камион за шлепување Mitsubishi Fuso canter
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 6300 кг
Година 06/2005 Километража Сила
Франција, Lieusaint
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 1 Марка на каросерија Equip’men
Година 01/2001 Километража 270000 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1993 Километража 527000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
аукција 27.000 €
Година 01/2009 Километража 613410 м/ч Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 02/1986 Километража 287193 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3642 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел C12R Макара макара
Година 05/2023 Километража 690 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг
Година 06/1988 Километража 289279 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13050 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2006 Километража 587600 км Сила
Франција, EPERNAY
Контактирајте го продавачот
аукција 13.500 €
Година 05/1987 Километража 498460 м/ч Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 6594 кг Суспензија пружина/пружина Модел DEPANNEUSE A TREUILS
Година 07/1970 Километража 101000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Суспензија со пружина Марка на каросерија Fiault Макара макара
Година Километража 246671 км Сила
Франција, Espalion
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Макара макара
Година 08/2023 Километража 10 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Besse & Aupy
Година 05/1995 Километража 432100 км Сила
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2000 Километража 313366 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1986 Километража 255178 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 4
Година 07/1991 Километража 700000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 2100 кг
Година 05/1988 Километража 219000 км Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се