Филтри -

Камиони за шлепување од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи

10 огласа: Камиони за шлепување од Финска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
35.000 € Без ДДВ
2008
1270000 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Hyvinkää
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
2023
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Носивост 2600 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
8.800 € Без ДДВ
1994
292300 км
Носивост 4000 кг Оскина конфигурација 4x2 Макара макара
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
1996
1100000 км
Оскина конфигурација 6x2
Финска, Hämeenkyrö
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
1995
907000 км
Сила 340 кс (250 kW) Носивост 24300 кг Оскина конфигурација 8x4
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
2024
495 км
Сила 175 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 2650 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
1999
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
359.000 € Без ДДВ
2019
73152 км
Сила 551 кс (405 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 16005 кг Оскина конфигурација 8x6 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
2008
1061687 км
Оскина конфигурација 6x2
Финска, Urjala
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
2007
186000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 4
Финска, Kangasala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи