Филтри -

Камиони за шлепување од Естонија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Естонија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FH13 540
20
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Носивост 5690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел EMPL BIZON-4
Година 2014-04 Километража 209297 км Сила 405 kW
Естонија, Tallinn
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER (EXPORT NUMBERS READY)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1615 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 239692 км Сила 120 kW
Естонија, Sauga vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување VOLVO FL240
21
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 594000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2 + 2X WINCH + EURO5
21
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 459000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување Mitsubishi Fuso Canter 4x2 PUKSIIR
19
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 2020 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 406200 км Сила 180 кс
Естонија, Maardu
камион за шлепување VOLVO FL240 PUKSIIR 2xWINCH
18
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 4230 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража 722200 км Сила 240 кс
Естонија, Maardu
камион за шлепување SCANIA 4-series 144  Vehicle for sale
7
Контактирајте го продавачот
84.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Tallin
камион за шлепување SCANIA
27
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
камион за шлепување IVECO M812
16
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06 Километража 504000 км Сила 180 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2 EURO5+ISOLI+ WINCH
22
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 594000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување RENAULT D TK02
16
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Носивост 1825 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 162000 км Сила 177 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+2X WINCH+DOUBLE STOCK
19
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-08 Километража 516000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се