Филтри -

Камиони за шлепување од Данска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Данска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO 70C17 Schiebe/Brille/Winde EEV
1
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars
Година 2010-10 Километража 407000 км Сила
Данска, Taastrup
камион за шлепување MAN 10.225
1
Контактирајте го продавачот
аукција 26.897 €
Година 2004 Километража 275000 км Сила
Данска, Svendborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224
4
Контактирајте го продавачот
20.170 € DKK 150.000 DKK
Носивост 4150 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor
Година 06/2008 Километража 520000 км Сила 240 кс
Данска, Østermarie
камион за шлепување Mitsubishi Fuso
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3995 кг Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 155000 км Сила 175 кс
Данска, Greve
камион за шлепување IVECO Daily 55S18w
11
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Omars Модел Grill
Година 2010-09 Километража 36500 км Сила 180 кс
Данска, Svendborg
камион за шлепување VOLVO FH 12 420
33
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-10 Километража 1116995 км Сила 420 кс
Данска, Svendborg
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224
10
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Марка на каросерија Tevor
Година 2018-01-16 Километража 95500 км Сила 175 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO 70 C17 Omarz Double cabin Euro EEV
4
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 2550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars
Година 2013-11-01 Километража 605000 км Сила
Данска, Taastrup
камион за шлепување SCANIA R144L 460 V8 6x2/4 Particle filter
30
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел Millar / Boniface Interstater MK3
Година 1997-10 Километража 627000 км Сила 460 кс
Данска, Taastrup
камион за шлепување SCANIA R620 Bjergning
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9640 кг Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 820000 км Сила 620 кс
Данска, Greve
камион за шлепување IVECO Daily 65C18 7 seats
23
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 680900 км Сила 177 кс
Данска, Sorø
камион за шлепување IVECO Daily 70c
8
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2016-01-25 Километража 272000 км Сила 125 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO Euro Cargo 160E P/FP
16
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11-11 Километража 2310 км Сила 207 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување FORD Transit 140
9
Контактирајте го продавачот
25.930 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05-24 Километража 83000 км Сила 114 kW
Данска, Svendborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се