Филтри -

Камиони за шлепување од Чешка Република

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Чешка Република: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN 12.240 NEU AUFBAU  6 TON ZULADUNG
14
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 6290 кг Евро Euro 4
Година 2008-08 Километража 848416 км Сила 239 кс
Чехија, Kněžmost
камион за шлепување VOLVO FH 13 500 62 R, EURO 5 EEV, ABSCHLEPP
15
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 700513 км Сила 510 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 1823 odtahovka
10
Контактирајте го продавачот
17.010 € CZK 439.500 CZK
Носивост 9800 кг
Година 2001 Километража 278000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување MAN 14.163
10
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 5600 кг
Година 2001 Километража Сила
Чехија
камион за шлепување RENAULT Midliner Abschleppwagen
11
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1998-07 Километража 387500 км Сила 177 кс
Чехија, Kněžmost
камион за шлепување IVECO EURO 2, TIRES 80%, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување IVECO ML120E18 odtahovka
16
Контактирајте го продавачот
6.385 € CZK 165.000 CZK
Година 2002 Километража 335000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за шлепување MAN KRAN+BRILLE OMARS +WINDE ABSCHLEPP
11
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 662582 км Сила 155 кс
Чехија, Kněžmost
камион за шлепување IVECO DAILY 50C15 - ODTAHOVKA
12
Контактирајте го продавачот
11.960 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-02 Километража 321364 км Сила 145 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се