Филтри -

Камиони за шлепување од Бугарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување од Бугарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FH13 480 камион за шлепување VOLVO FH13 480 камион за шлепување VOLVO FH13 480
3
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Equip’men
Година 2009 Километража 653000 км Сила 480 кс
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 700000 км Сила 750 кс
Бугарија, Ихтиман
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Equip’men
Година 1998 Километража 850000 км Сила 520 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување VOLKSWAGEN
1
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување MAN 12250 камион за шлепување MAN 12250 камион за шлепување MAN 12250
3
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 360000 км Сила
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2013 Километража Сила 600 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување IVECO 65C18 камион за шлепување IVECO 65C18 камион за шлепување IVECO 65C18
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 3.5 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража Сила 750 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување RENAULT
1
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 04/2007 Километража 364000 км Сила 220 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување IVECO 65C18 камион за шлепување IVECO 65C18 камион за шлепување IVECO 65C18
3
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 380000 км Сила 180 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување IVECO 70С18 камион за шлепување IVECO 70С18
2
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 365000 км Сила 180 кс
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 1 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 127000 км Сила 210 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 1420 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 385000 км Сила 163 кс
Бугарија, Видин
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 1450 кг Евро Euro 3
Година 08/2001 Километража 460000 км Сила 120 кс
Бугарија, Велико Търново
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се