Филтри -

Камиони за шлепување Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони за шлепување Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-23 Километража 714000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
39.020 € PLN 169.000 PLN
Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража 920000 км Сила
Полска, Kalisz
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.170 € PLN 135.000 PLN
Година 2011 Километража 471000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година Километража Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 140 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
67.650 € PLN 293.000 PLN
Година 2006 Километража 750000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 590000 км Сила
Полска, Dobrcz
Контактирајте го продавачот
43.640 € PLN 189.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 590000 км Сила
Полска, Dobrcz
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 688000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 978665 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-17 Километража 464000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Година 1973 Километража Сила
Полска, Rumia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се