Филтри -

Камиони за шлепување Volvo од Норвешка

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Камиони за шлепување Volvo од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Носивост 3805 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Falkom Макара макара
Година 01/2017 Километража 275000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 8465 кг
Година 2018 Километража 435224 км Сила
Норвешка, Ågotnes
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 5
Година 2009-09 Километража 390000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
106.800 € NOK 1.250.000 NOK
Носивост 10470 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 280303 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.840 € NOK 829.000 NOK
Носивост 13510 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 342000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.440 € NOK 169.000 NOK
Носивост 16650 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 463508 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12 Километража 345000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи