Филтри -

Камиони за шлепување Volvo од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за шлепување Volvo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Century 6035 Макара макара
Година 2024 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-03-25 Километража 475550 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Носивост 1649 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 392000 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Модел Century 6035 Макара макара
Година 2024 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 412050 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 23565 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 101000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 3070 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 498096 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9760 кг Евро Euro 5
Година 2009-04-24 Километража 689206 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19500 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 41000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се