Филтри -

Камиони за шлепување Volvo од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Камиони за шлепување Volvo од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 3070 кг Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 498096 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 652800 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 6455 кг
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3825 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 451780 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 5930 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-01-05 Километража 310563 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 15070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-13 Километража 105461 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи