Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO Flc
5
13.220 € PLN 60.000 PLN
Носивост 3500 кг Евро Euro 1 Модел Falkom faw 3000
Година 1999 Километража 626000 км Сила
Полска, Nowy Targ
камион за шлепување VOLVO FM12 340KM , laweta hydrauliczna z wyciągarką
31
8.793 € PLN 39.900 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-10-05 Километража 738288 км Сила 340 кс
Полска, Kielno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO FM9 , Zestaw do Przewozu Pojazdów ,w Ciągłej Eksploatacji,Zadban + приколка за транспорт на возила
15
13.200 € PLN 59.900 PLN
Носивост 15440 кг Евро Euro 4
Година 2005-01-31 Километража 591460 км Сила 300 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за шлепување VOLVO FL 240
26
16.090 € PLN 73.000 PLN
Носивост 8700 кг
Година 2008 Километража 967000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за шлепување VOLVO  FM9 300 Abschleppwagen 8,90m + Kran *6x2*
14
33.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 613000 км Сила 300 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за шлепување VOLVO FM 380
16
70.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 571000 км Сила 380 кс
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се