Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Норвешка: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FL6 14
72
Контактирајте го продавачот
14.893 €
Носивост 5830 кг
Година 2000 Километража 700000 км Сила 250 кс
Норвешка, Heimdal
камион за шлепување VOLVO FH12
16
Контактирајте го продавачот
48.254 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 588000 км Сила 500 кс
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO FM 330 4x2 Jigge Simplex 6T5 2x Winch Manual
37
Контактирајте го продавачот
36.950 €
Носивост 8165 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 600000 км Сила 248 kW
Норвешка
камион за шлепување VOLVO FL 240 4x2*Abschleppwagen*Manual*7.0T*Euro 4
9
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 6915 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 524000 км Сила 177 kW
Норвешка
камион за шлепување VOLVO FH16 6x4
56
Контактирајте го продавачот
92.580 €
Носивост 10300 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 587000 км Сила 600 кс
Норвешка, Tiller
камион за шлепување VOLVO FL280 CO.ME.AR
43
Контактирајте го продавачот
48.254 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 316232 км Сила 286 кс
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се