Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FL 240
26
Контактирајте го продавачот
16.160 € PLN 73.000 PLN
Носивост 8700 кг
Година 2008 Километража 967000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+WINCH+TOW BAR
20
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 419000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување VOLVO FL6 14
4
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 6.2 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Fiault
Година 2000-02-03 Километража 533200 км Сила 140 кс
Франција, RAMBURES
камион за шлепување VOLVO FH 16
19
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 554000 км Сила 700 кс
Финска, Pirkkala
камион за шлепување VOLVO F 12
21
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година 06/1993 Километража 426000 км Сила
Латвија, Рига
камион за шлепување VOLVO  FM9 300 Abschleppwagen 8,90m + Kran *6x2*
14
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 613000 км Сила 300 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за шлепување VOLVO FH13 540 6x2
2
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 639999 км Сила 551 кс
Финска, Pirkkala
камион за шлепување VOLVO FL6 14
72
Контактирајте го продавачот
14.767 €
Носивост 5830 кг
Година 2000 Километража 700000 км Сила 250 кс
Норвешка, Heimdal
камион за шлепување VOLVO FH12
16
Контактирајте го продавачот
48.198 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 588000 км Сила 500 кс
Норвешка, Tiller
камион за шлепување VOLVO VNL 780
5
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2013 Километража Сила 600 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување VOLVO FM 380
16
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 571000 км Сила 380 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за шлепување VOLVO FH 12 420
33
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-10 Километража 1116995 км Сила 420 кс
Данска, Svendborg
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+2X WINCH+DOUBLE STOCK
19
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-08 Километража 516000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL 240
14
Контактирајте го продавачот
28.550 € PLN 129.000 PLN
Носивост 6100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 820000 км Сила 240 кс
Полска, Kalisz
камион за шлепување VOLVO FH 13 500 62 R, EURO 5 EEV, ABSCHLEPP
15
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 700513 км Сила 510 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се