Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Естонија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+WINCH+TOW BAR
20
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 419000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+2X WINCH+DOUBLE STOCK
19
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-08 Километража 516000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO FL240
21
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 594000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2 + 2X WINCH + EURO5
21
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 459000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 PUKSIIR 2xWINCH
18
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 4230 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража 722200 км Сила 240 кс
Естонија, Maardu
камион за шлепување VOLVO FH 460 6x4 Tow truck Zacklift
19
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-01 Километража 417007 км Сила 460 кс
Естонија, Vasalemma Vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се